Fundacja Cząstka Ciebie
Witamy na naszej stronie :)
Pomagając Fundacji
Pomagasz podopiecznym
Fundacja Cząstka Ciebie

logo

 

Pomóż nam pomagać!

Możecie państwo pomagać naszym podopiecznym przez cały rok dokonując dowolnej wpłaty na konto fundacji. 
74 1750 0012 0000 0000 3491 9062

Zobacz, jak możemy Ci Pomóc!

Zaufali nam rodzice dzieci potrzebujących. Dołącz do nich, otwórz własne subkonto w Fundacji i korzystaj ze wsparcia. Pamiętaj - pomagasz własnemu dziecku.

bal 2018

Szanowni Państwo,

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Fundacja Cząstka Ciebie obchodzi wkrótce swoje drugie urodziny! Z tej okazji pragniemy zaprosić Państwa na kolejny już Bal Charytatywny, który zgodnie z zeszłorocznym założeniem, odbędzie się ponownie w pięknej i eleganckiej oprawie Zamku Topacz.  Gwarantujemy Państwu fantastyczną zabawę taneczną, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych, artystycznych atrakcji. Wszystko po to, aby przede wszystkim zebrać fundusze na kosztowną rehabilitację dla naszych podopiecznych. 

Bal może być  dla Państwa idealnym miejscem na spotkanie biznesowe - nad salą balową, na antresoli zostanie zaaranżowane miejsce na rozmowy.

Wspaniały prowadzący, kolacja przy dźwiękach zespołu grającego na żywo oraz występy gwiazd umilą Państwu wieczór.

Jak na prawdziwy Bal przystało, będzie wiele muzyki i tańca oraz doznań artystycznych. 

Tego wieczoru o oprawę muzyczną zadbają: 
Tomasz Długosz 
z Zespołem ,  finalista programu Mam Talent, wspaniały i ceniony muzyk, Paweł Ejzenberg. To wokalista, który swoją postawą pokazał wszystkim jak należy walczyć w życiu o własne marzenia, szczęście i jak stawiać czoło przeciwnościom losu. Zapraszamy do posłuchania jednego z utworów. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=aLjad5tpevI
Wielkich wrażeń dostarczy nam także  wokalistka Justyny Laskownickiej, młoda, utalentowana wschodząca gwiazda. Kolejną wyjątkową atrakcją wieczoru będzie występ Agnes Violin Show- pierwszej polskiej wirtuoz diamentowych skrzypiec elektrycznych oraz wokalistki Justyny Laskownickiej, młodej, utalentowanej wschodzącej gwiazdy.

Dodatkowo będziecie mieli Państwo okazję obejrzeć wzruszający występ wprowadzający do magicznego Świata Baniek w wykonaniu niepowtarzalnej Inny Biliaievy, uczestniczki programu Mam Talent a do świata prawdziwej iluzji zaprowadzi nas znany w całej Polsce czarujący iluzjonista Damian Kość.

W trakcie Balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki oraz innych interesujących, wartościowych przedmiotów, a dochód z licytacji  w całości zostanie przeznaczony na specjalistyczne leczenie Podopiecznych Fundacji Cząstka Ciebie.  

Aby zobaczyć atrakcje wieczoru


Wielki Urodzinowy Bal Charytatywny poprowadzi
Filip Mitura


Od pięciu lat pracuje jako konferansjer i dziennikarz radiowy. Swoje pierwsze kroki stawiał w Akademickim Radiu LUZ we Wrocławiu, gdzie zdobył doświadczenie. Od 2010 roku pracuje jako lektor. Jego głos można było usłyszeć w reklamach radiowych oraz dźwiękowych materiałach promocyjnych. Jest cenionym prowadzącym, który ma za sobą wiele prestiżowych imprez w całej Polsce i za granicą. Nagrywał między innymi dla: Politechniki Wrocławskiej, Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, Sieci kin Multikino, Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, Radia LUZ, Radia Traffic, Radia RAM.

http://filipmitura.pl

 


O oprawę muzyczną tego wieczoru zadba 
Tomasz Długosz z Zespołem Fun- Tom


Wokalista, gitarzysta rockowy, który swoją muzyczną karierę rozpoczynał od gry na perkusji. Od dziecka zafascynowany twórczością Elvisa Presley'a, później zainspirowany przez zespoły takie jak: Aerosmith, Guns N'Roses oraz Oasis. Od 2009 roku lideruje zespołowi Fun-Tom, w którego repertuarze można znaleźć covery z całego świata. Od 2011 roku artysta prowadzi także autorski projekt pod nazwą Tomasz Długosz, z którego pochodzą znane utwory "Machine of love" oraz "Ash n Dust". Fun-Tom Jest cenionym propagatorem znanych polskich i światowych przebojów. Kunszt muzyczny zespołu opiera się na idealnym odwzorowaniu oryginalnych hitów w połączeniu z elementami własnej interpretacji, co gwarantuje niezapomniane wrażenia i świetną zabawę.


http://www.tomaszdlugosz.com/MUZYKA

 

 


 Paweł Ejzenberg


Finalista programu Mam Talent, wspaniały i ceniony muzyk. To wokalista, który swoją postawą  pokazaje wszystkim jak należy walczyć w życiu o własne marzenia, szczęście i jak stawiać czoło przeciwnościom losu. Zapraszamy do posłuchania jednego z utworów.

 

 

 


Atrakcje wieczoru Wielkiego Balu Charytatywnego


Agnes Violin Show

Artystka grająca na jedynych w Europie diamentowych skrzypcach. Podczas swoich występów łączy brzmienie klasycznego instrumentu z nowymi trendami muzyki, ukazując słuchaczom wszechstronność, piękno i czar nieograniczonego świata barwnej sztuki jaką może tworzyć dźwięk.
Agnes koncertowała w USA, Kanadzie, Japonii, Wietnamie, Chinach, Hong- Kongu, Singapurze, Kambodży, a także na Karaibach, Alasce i Jamajce. Jej występy to bardzo dynamiczne, wirtuozerskie i zróżnicowane aranżacje muzyki pop, filmowej oraz musicalowej w niebanalnej oprawie.

http://www.agnesviolin.pl

 

 

 

Damian Kość 
Dwukrotny Mistrz Polski oraz Wicemistrz Polski wielokrotnie nagradzany za najlepsze występy artystyczne (Nagroda Tomasza Bielińskiego, Nagroda Prezydenta LKI i wiele innych). Wykładowca podczas Ogólnopolskich Zlotów Iluzjonistycznych. Wyróżniony uczestnik I edycji programu telewizyjnego Mam Talent, aktor wielu produkcji filmowych. Iluzjonista sieci kin Helios oraz twórca projektu Magia Przyczyną Uśmiechu. Jego pokazy to mieszanka profesjonalizmu, świetnej zabawy i magii z najwyższej półki.

 http://damian-iluzjonista.pl

 

 

 
Inna Biliaieva
Artystka znana wszystkim z programu Mam Talent, w którym odniosła ogromny sukces w 2017 roku. Swoimi pokazami wprowadza w magiczny Świat Baniek. Historia jej niebanalnej twórczości zaczęła się, gdy pracowała jako animatorka w sali zabaw dla dzieci jeszcze na Ukrainie. Ponieważ robienie zwykłych baniek wkrótce przestało jej wystarczać, pojechała na szkolenie do Rosji, dzięki któremu rozwinęła swoje umiejętności. Aktualnie jest zapraszana na duże wydarzenia w całej Polsce. Jej pokazy charakteryzują się dużą dawką dobrego humoru i wdzięku, którymi emanuje i zaraża innych.
 

 

 

 
Justyna Laskownicka
Młoda, bardzo utalentowana wokalistka, która ukończyła Szkołę Muzyczną w Przemyślu. Laureatka konkursu XIII przeglądu artystycznego w Przemyślu w 2017 roku. Od lat dziecięcych śpiewa. Naukę rozpoczynała sama, ale decyzję o lekcjach śpiewu podjęła bardzo szybko. Obecnie swoje covery nagrywa w opolskim Studiu Nagrań "Studio Dla Ciebie", które podbijają internet. Jest zapraszana na wiele eventów w całej Polsce. Swoją najbliższą i daleką przyszłość wiąże oczywiście z muzyką. W jej repertuarze najczęściej pojawiają się ballady angielskie i wykonawczynie takie jak: Adele, Whitney Houston, Amy Winehouse. Justyna to prawdziwy diament, wschodząca gwiazda, którą zapewne czeka ogromny sukces.
 

 

 

 
   

Partnerzy Licytacji


 

Optegra logo

OPTEGRA Polska to firma z branży medycznej, która należy do międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej. Dzięki temu oferuje szeroki zakres usług, zapewnia najwyższą jakość medyczną z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz wysokie standardy obsługi pacjenta. Firma wykonuje zabiegi korekcji wzroku, operacje zaćmy i innych chorób oczu na najwyższym poziomie.

 

Czytaj więcej...

 

4 CHALLENGE AGENCJA WYPRAW GÓRSKICH to niesamowita grupa ludzi organizujących niezapomniane wyprawy górskie, której założycielem i pomysłodawcą jest Pan Paweł Sokołowski, który sam osobiście ma na swoim koncie zdobyte m.in. Kilimandżaro, Koronę Afryki, Andy, Koronę Wulkanów, Góry Księżycowe, Wulkany Meksyku i wiele innych.

Czytaj więcej...

speedfly1

SPEEDFLY to jedna z największych w Polsce firma organizująca loty w tunelu aerodynamicznym, loty ze spadochronem oraz przeloty samolotami. To jedyne miejsce w swoim rodzaju, w którym będziecie Państwo mieli możliwość oszukać grawitację i poczuć się jak na prawdziwej wyprawie w kosmos!   W specjalnie zaprojektowanej pionowej szklanej tubie o zamkniętym przepływie powietrza dowolny uczestnik (dziecko, dorosły) swobodnie unosi się w powietrzu. Przy pomocy swojego ciała nadaje kierunek lotu i kontroluje wysokość wznoszenia, dochodzącą nawet do 11 metrów. W trakcie lotu może wykonywać liczne akrobacje, nie odczuwając przy tym żadnego obciążenia.

Czytaj więcej...

FLY FITNESS to popularna marka na rynku fitness zajmująca się  prowadzeniem zajęć antygrawitacyjnych na szarfach i hamakach akrobatycznych dla dorosłych, dzieci i młodzieżyorganizacją szkoleń i kursów instruktorskich, sprzedażą sprzętu aerialowego, doradztwem i pomocą marketingową klubom fitness w Polsce i za granicą. Spod skrzydeł Fly Fitness wychodzi co roku wielu nowych instruktorów, którzy kontynuują propagowanie idei treningów w podwieszeniu. 

Czytaj więcej...

IMG 1625 
IWONA SPYCHALSKA to certyfikowany Life & Business Coach ACC International Coach Federation, certyfikowany neurocoach i praktyk NLP, mentor, trener. Pomaga: ludziom - aby doszli do pełni życia osobistego i zawodowego, przedsiębiorcom - aby stali się efektywnymi 
w swoich biznesach oraz firmom - aby wzniosły swoje rezultaty na oczekiwany poziom.
 
decathlon

Dzięki współpracy z DECATHLON pozyskaliśmy na Wielką Licytację wspaniały rower trekkingowy idealny na przejażdżki po parku i mieście. Wszechstronny, łatwy w użytkowaniu
i komfortowy, zapewne sprawi wiele radości nowemu właścicielowi.

AUTO MARZEŃ to firma oferująca wynajem samochodów podczas imprez okolicznościowych. W jej asortymencie znajdują się Auto Marzeń to firma oferująca wynajem samochodów podczas imprez okolicznościowych. W jej asortymencie znajdują się Mercedes-Benz SSK II Sport Kit-Car – stylowy kabriolet o gangsterskim wyglądzie i zadziornym pomruku silnika oraz  Mercedes-Benz Gazelle - stylowy kabriolet o pięknym, subtelnym wyglądzie.

Czytaj więcej...

Z6

PROJEKT ZIĘBA to prężnie rozwijająca się na rynku polskim i zagranicznym marka rękodzielnicza stworzona przez panią Katarzynę Ziębę, która własnoręcznie tworzy drogocenną biżuterię, a także drobne akcesoria, jak czapki, kominy, plecaki itp. Jej wyroby charakteryzuje wyrafinowana forma, precyzja wykonania oraz nietypowa odsłona klasycznych nurtów. Biżuteria ma często nieregularne kształty, a swoim charakterem skłania się ku nietuzinkowej sztuce geometryzującej i stanowi ponadczasowy trend w stylizacji każdej kobiety. 

Czytaj więcej...

atelier sadowska

ATELIER SADOWSKA to pracownia, w której powstają stylizacje pani  Grażyny Sadowskiej, znanej wrocławskiej projektantki. Artystka swoje kolekcje prezentowała na licznych pokazach autorskich oraz podczas imprez kulturalnych, takich jak: Moda i Sztuka , Noc Muzeów 2010,  Wybory Miss Dolnego Śląska 2011, Fashion Show 2016 w Londynie. Projektuje kolekcje reklamujące firmy w całej Europie, np. Magic Home. Jej stylizacje pokochały kobiety ceniące indywidualizm oraz jakość.

Czytaj więcej...

pix

PIXERS RING to pierwszy w Polsce tor wyścigowy przyjazny każdemu kierowcy i motocykliście oraz miejsce, w którym każdy miłośnik i miłośniczka motoryzacji poczuje się jak na spotkaniu z przyjaciółmi - przyjemnie, pewnie i komfortowo.To jedyny w Polsce tor samochodowy, na którym KAŻDY, bez względu na umiejętności czy doświadczenie,będzie mógł zasmakować prawdziwej radości z jazdy, czyli spróbować swoich sił w wyścigach, lub w driftingu, przejechać się supersamochodami, doszkolić się w zakresie jazdy codziennej, sportowej i tej w trudnych warunkach lub po prostu podejrzeć jak robią to inni i dobrze się bawić.

Czytaj więcej... 

KTM DEVIL 1

DEVIL CARS to polska marka specjalizująca się w organizacji przejazdów samochodami sportowymi po specjalistycznych torach w całym kraju.To ponad 40 sportowych aut, 17000 koni mechanicznych  i 35000 zadowolonych klientów. Firma organizuje zarówno przejazdy indywidualne, jak i eventy motoryzacyjne dla firm. Jeżeli marzycie Państwo o przejażdżce szybkim samochodem i dużym skoku adrenaliny, ta oferta jest właśnie dla Was!

Czytaj więcej...

30709484 2118533771712527 4343882614109634560 o

Gentleman's Rally to klub przedsiębiorców kochających motoryzację. Jak klub fanów czterech kółek wyjeżdżamy nawet kilkanaście w roku do innych państw Europy. Jako Gentleman's Rally zajmujemy się również wynajmem aut sportowych i luksusowych. Przygotowaliśmy dziś na licytację dla Państwa - 2 godzinną przejażdżkę 400-konnym Jaguarem F-typem osiągającym ponad 250 km/h wraz z instruktorem sportowej jazdy z czego uczestnik, będzie mógł połowę czasu spędzić za kółkiem.

esencja

ESENSJA KOBIECOŚCI to niezwykły gabinet kosmetyczny, w którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Salon przekazał na Wielką Licytację 3 wartościowe vouchery:
- Makijaż Permanentny - Brwi ( w cenie I Korekta) -

Doskonała alternatywa dla makijażu codziennego jest makijaż permanentny brwi ombre.

To idealny sposób na naturalne podkreślenie oprawy oczu i wyglądu twarzy.

- Zabieg pielęgnacyjny Oxybrazja na Twarz+Szyja+Dekolt

Oxybrazja to rodzaj peelingu mechanicznego „na mokro”.

Daje efekty nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia skóry.

Zabieg wskazany jest dla każdego rodzaju skóry oraz wykonywany jest przez cały rok.

- Stylizacja Rzęs 2:1

Dzięki tej technice można uzyskać naturalny lub gwiazdorski efekt rzęs.

Usługę można wykonywać regularnie lub okazyjnie.

pan koncert TEATR BANIEK MYDLANYCH to niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów! Na Wielką Licytację Teatr Baniek Mydlanych ufundował grupowy bilet dla 25 osób na spektakularne widowisko Teatru Baniek.
wfs WFS Polska to klub kontaktów biznesowych. Działając w kilkunastu miastach w Polsce, WFS pomaga rozwijać kilkaset przedsiębiorstw w Polsce. WFS oferuje na aukcji roczny dostęp do bazy firm zrzeszonych w organizacji, możliwość udziału w 200 spotkaniach jako parter. WFS ułatwia pozyskiwanie klientów Biznesowych i Partnerów do współpracy w całej Polsce zwiększając wzrosty obrotów często o kilkadziesiąt procent.
kolagen

KOLAGENOWY RAJ to firma kosmetyczna, która na wielką licytację przekazała zabiegi odmładzające i ujędrniające z wykorzystaniem kolagenu naturalnego polskiej firmy PERFECT COLL.

LOGO TAXIGROSZ TAXIGROSZ to jedyna taka firma przewozowa we Wrocławiu, która gwarantuje profesjonalną i elegancką obsługę. Wyróżniają ją kierowcy w białych koszulach, w formie szofera, stała cena przejazdu, klauzula poufności. Wszyscy kierowcy znają język angielski.

Firma TAXIGROSZ zdecydowała się przekazać 20% z każdego kursu podczas Wielkiego Balu Charytatywnego. Dziękujemy!

flyb1

FLY BOARD POLSKA to największe w Europie środkowej centrum hydro-odrzutowe, które zapewni zwycięzcy niewątpliwy skok adrenaliny. Specjalizuje się w organizacji lotów na specjalistycznych deskach flyboardowych oraz eventów związanych z tą dziedziną sportu. Od czterech lat współorganizują Cykl Zawodów Hydro-odrzutowych FLYCUP, który cieszy się ogromnym powodzeniem. 

Czytaj więcej...

wyjprez

WYJĄTKOWY PREZENT to największa w Polsce sieć sklepów stacjonarnych oraz internetowych z dziesięcioletnim doświadczeniem, powstała z pasji do adrenaliny i dobrej zabawy, w którym znajdziecie Państwo ponad 2000 pomysłów na oryginalne prezenty. Upominki dostarczają niezwykłych wrażeń, wyzwalają emocje i są marzeniami wartymi spełnienia. Można tu znaleźć wszelkiego rodzaju wyszukane artykuły i nietuzinkowe usługi, o których tylko można zamarzyć. To niebanalny sposób na sprawienie najbliższym niespodzianki, która na długo pozostanie w pamięci.

Czytaj więcej...

unnamed

ZDROWO- KĄPIELOWO Szkoła pływania założona przez Panią Irminę Całus, autorkę programów nauczania dla dzieci i niemowląt w koncepcji Integracyjnej Szkoły Pływania Zdrowo-Kąpielowo. Pani Irmina jest związana z pływaniem od 6 roku życia. Wielokrotna medalistka i rekordzistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Członek kadry narodowej. Instruktor pływania z ponad 10-letnim doświadczeniem. Fizjoterapeuta z doświadczeniem pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. To certyfikowany instruktor nauczania pływania wg. Koncepcji Hallwick. Absolwentka warsztatów i kursów organizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Terapii Wodnych WATSU Polska. 

 

Czytaj więcej...

piernik Piernik- rękodzieło ze Szlaku Cystersów to smaczny wyrób dedykowany na Urodzinowy Bal Charytatywny Fundacji Cząstka Ciebie. Pierniczki ze Szlaku Cystersów łączą w sobie tradycje z nowoczesnością, wielowiekowe podejście do wyrobu ciasta piernikowego i nowoczesne wzornictwo.

LILULA to młoda marka rękodzielnicza, która powstała z czystej pasji i miłości do wszelkiego rodzaju rękodzieła. Sama jej nazwa odnosi się do imienia córeczki Pani Emilii, malej Lilianki, która zainspirowała swoją mamę do szycia na maszynie. Pani Emilia przede wszystkim szydełkuje i szyje, ale również kocha przelewać na papier swoje emocje za pomocą ołówka czy przeplatać sznurki tworząc nietuzinkowe łapacze snów i inne dekoracje do pomieszczeń.

Czytaj więcej...

lerymond

LERYMOND to prężnie rozwijająca się firma produkująca unikatowe akcesoria męskie, wykonane z drewna najwyższej jakości, odznaczające się niepowtarzalnym kunsztem artystycznym. Powstała z inicjatywy Pani Ewy Sumiły . Firmę charakteryzuje zamiłowanie do przyrody, naturalnego piękna i elegancji. To marka pełna pasji oraz perfekcjonizmu, stawiająca na innowację, wdrażająca ekologiczne trendy do najnowszych kolekcji męskich w salonach na terenie całego kraju.

Czytaj więcej...

krychowiak
GRZEGORZ KRYCHOWIAK to polski piłkarz reprezentacji Polski, grający na pozycji pomocnika w angielskim klubie West Bromwich Albion. Jego największe sukcesy to tytuł  najlepszego piłkarza Sevilli w plebiscycie Estadio Deportivo 2015 oraz znaleznienie się w Jedenastce Mistrzostw Europy 2016.
 
 
PIWOZNAWCY to największa w Polsce i najbardziej znana kopalnia wiedzy o wszystkich gatunkach piwa. Tworzą ją pasjonaci złotego trunku, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem prowadząc liczne kursy oraz eventy degustacyjne. Podczas szkoleń można zaczerpnąć tajemnej kiperskiej wiedzy i dowiedzieć się całej prawdy o ważeniu piwa.
 
 
STUDIO NAGRAŃ "STUDIO DLA CIEBIE" to miejsce powstałe z pasji do muzyki oraz  z chęci pomocy młodym talentom w  dążeniu do marzeń.To wyjątkowe studio, w którym każdy może spróbować swoich sił w śpiewie i nagrać własny profesjonalny cover ulubionej piosenki. Firma uznawana jest za polskiego lidera pod względem ilości zamieszczonych w serwisie YouTube filmów z wykonań znanych utworów przez innych wokalistów (tzw. coverów).
 
ottomania logo 2 min
OTTOMANIA to jedyny na polskim rynku producent ręcznie robionej biżuterii osmańskiej i sklep internetowy zajmujący się sprzedażą przedmiotów nawiązujących do czasów Imperium Osmańskiego znanego w Polsce z serialu Wspaniałe Stulecie. Tylko tutaj znajdą Państwo oryginalną, wspaniałą biżuterię oraz niesamowite tekstylia wyprodukowane w Turcji.
 
 
wiker
WIKER to polski lider wyrobów z wikliny i rękodzieła artystycznego, firma z 26- letnim doświadczeniem, której założycielem jest Pan Henryk Brona. Obecnie oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej zajmuje się produkcją wyrobów z wikliny okorowanej (jasnej) i  wikliny nieokorowanej (zielonej) oraz wyrobów z brzozy i słomy. Wiker oferuje Państwu gotowe artykuły oraz możliwość zamówienia produktu według własnego projektu. Firma poza samą produkcją prowadzi sprzedaż surowca do produkcji wikliniarskiej: wikliny zielonej, parzonej, korowanej oraz trzciny.
 
twierdza srebrna gora
TWIERDZA SREBRNA GÓRA  jest unikatowym obiektem w skali dziedzictwa kulturowego Europy i jedną z najważniejszych atrakcji Dolnego Śląska. W chwili powstania (1765-1777) należała do najnowocześniejszych tego typu fortyfikacji w Europie. Największy podziw budził i nadal budzi potężny Donjon, jeden z najciekawszych obiektόw fortyfikacji epoki nowożytnej. To wspaniałe miejsce dla amatorów górskich wycieczek oraz aktYwnego spędzania wolnego czasu.
 
sylveco
SYLVECO to  polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji do otaczającej nas przyrody. Jego misją jest promowanie życia w zgodzie z naturą, poprzez tworzenie przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnych kosmetyków. Twórcy marki pasję do kosmetyków przekuli w sukces rozwijając się z lokalnej rodzinnej manufaktury do lidera na rynku kosmetyków naturalnych, którego produkty są rozpoznawane i cenione przez klientów w całym kraju. Firma obejmuje aż cztery marki –SYLVECOSYLVECO dla dzieciBIOLAVEN oraz VIANEK, którestworzone zostały z myślą o świadomych, wymagających klientach.
 
love this day
LOVE THIS DAY to wrocławska firma zajmująca się organizacją wesel na terenie Dolnego Śląska, która profesjonalnie przeprowadzi Parę Młodą przez proces zrealizowania wymarzonego ślubu i przyjęcia dla gości. Zagwarantuje perfekcyjną oprawę, nowoczesne dekoracje, idealne miejsce, najlepszą poligrafię w okolicy oraz liczne atrakcje. Pomoże w doborze muzyki, tortu, dodatków oraz podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem. Spotkanie z wedding plannerką może wnieść do Państwa ślubu wiele nowych inspiracji i sprawić, że ten dzień będzie wyjątkowy!
 
 
lyczek
HERBATKA TARLTON to najbardziej ekskluzywna zielona herbata, z najmłodszych trzech górnych listków krzewu, z wieloma naturalnymi dodatkami: pączkami róży, hibiskusem, chryzantemą oraz owocowym aromatem. Najwyższej klasy produkt, polecany szczególnie jako upominek dla Smakosza ufundowany przez firmę Łyczek Herbaty, która jest dystrybutorem najlepszych oryginalnych herbat sprowadzanych do Polski ze Sri Lanki.  Właściciele firmy mają ogromną wiedzę na temat parzenia i podawania tego wspaniałego naparu oraz duże doświadczenie, dlatego ich napoje charakteryzuje wyjątkowy smak i niepowtarzalny aromat.
 
TOMALA
 
TOMALA BAZGROLI to akwarele Joanny Tomali-Kaczkowskiej opierające się na różnorodności barw, kształtów i faktur otaczającego świata. Motywy roślinne, zwierzęce, ale również architektoniczne są głównymi elementami, które autorka wykorzystuje w swojej twórczości. Oryginały obrazów wykonywane są farbami akwarelowymi, często w połączeniu z tuszem na papierze o wysokiej gramaturze.
 
 
n
NANAGO DIZAJN to próba zmaterializowania różnych szalonych wizji drogą cyklicznej wędrówki według trasy papier-komputer-papier. Jest w tym dużo uczuć, prostoty i humoru, zatem Nanago dizajn dedykuje swoje projekty każdemu, kto ceni sobie uczucia, prostotę i humor.

 

Czytaj więcej...

 
anja 
ANJA to polska marka powstała z myślą o kobietach ceniących sobie elegancję oraz  oryginalność. Wyznaje zasadę mniej znaczy więcej. Stawia na proste fasony, stonowane barwy oraz wysokiej jakości tkaniny od polskich i włoskich producentów. Wszystkie modele idealnie ze sobą współgrają i są doskonałym uzupełnieniem codziennej stylizacji. Cały proces tworzenia konfekcji odbywa się w Polsce, począwszy od projektu, poprzez precyzyjny dobór materiałów u sprawdzonych dostawców, aż po szycie. 
 
 
polepione
 
poLEPIONE to polska  marka, która powstała z zamiłowania do tworzenia wyjątkowych przedmiotów. poLEPIONE to oryginalna, ręcznie wykonana ceramika artystyczna i użytkowa inspirowana naturą. Autorskie, unikatowe projekty sprawiają, że każde wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. Założycielką i pomysłodawczynią projektu jest Pani Agnieszka Szczygłowska, która własnoręcznie tworzy wyroby ceramiki artystycznej. 
 
 
pakuj
 PAKUJ PLECAK to stowarzyszenie młodych, ambitnych ludzi, którzy kochają podróże 
i fotografię.  Z połączenia tych dwóch dziedzin udało im się stworzyć grupę zwiedzającą świat
i organizującą warsztaty fotograficzne w różnych dzikich zakątkach. Zbaczają z turystycznych ścieżek, by eksplorować co jeszcze nieznane. Organizują wyprawy, podczas których w kameralnym gronie odwiedzają niezwykłe miejsca, uczestniczą w lokalnych świętach
i obrzędach oraz obserwują życie lokalnych mieszkańców.
 
 
 
ATELIER RED CARPET to salon sukien wieczorowych i ślubnych rozchwytywanych w Polsce i na całym świecie. Powstają w nim suknie projektantki mody Ewy Stepaniuk. Indywidualnie sporządzane projekty, krojone są według kształtu sylwetki. Nie posiadają nic wspólnego z masową produkcją. Wyszukane materiały, ekskluzywne dodatki to tylko nieliczne z zalet sukien pochodzących z Atelier Pani Ewy Stepaniuk, która ma doświadczenie w branży modowej w wielu krajach. 
 
 
przepis
PRZEPIS NA DOBRĄ ZABAWĘ to unikatowa restauracja na terenie Wrocławia,która organizuje liczne warsztaty i kursy kulinarne dla dorosłych i dzieci. Pomysłodawczynią i założycielką firmy jest Pani Sandra Kołkowska, szczęśliwa mama dwójki dzieci, która, jak sama twierdzi, uwielbia gotowanie i pracę z ludźmi. Z największą przyjemnością zaraża swoją pasją i dzieli się swoim doświadczeniem w wyjątkowym Przepisie.
 
 
 
STÓŁ NA SZWEDZKIEJ to jedyna w swoim rodzaju niezwykła restauracja, w której gość uczestniczy w całym procesie gotowania, począwszy od samego zamówienia 
i skomponowania produktów, poprzez przygotowanie, aż po smakowanie ostatecznej potrawy. Restauracja nie posiada tradycyjnego menu. Gotowanie tu stanowi swoisty kulinarny spektakl, ponieważ wszystko dzieje się na Państwa oczach.
 
janusz 1 

JANUSZ ORLITA  - polski malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Swoją przygodę z malarstwem rozpoczął mając 8 lat, a następnie rozwijał swoją pasję malując m.in. martwe natury i kompozycje muzyczne. Jego dzieła charakteryzują się nonszalanckim podejściem do rzeczywistości. Obrazy malowane są farbami olejnymi na płótnie, a tytuły choć nieoczywiste dają do myślenia.

BUKIET POLSKI to obraz wykonany farbami olejnymi na płótnie. Namalowany został w roku 1995. Jego wymiary to: 70 x 110 cm. Obraz z prywatnej kolekcji.

Czytaj więcej...

 
 Ciąg dalszy nastąpi... :)
 
 

Miejsce Wielkiego Balu Charytatywnego


Zamek Topacz

Historyczny obiekt zamkowy z kompleksem budynków na Dolnym Śląsku, który został zaadaptowany na czterogwiazdkowy hotel oraz centrum konferencyjne. Luksusowy kompleks posiada cztery sale konferencyjne i bankietowe oraz eleganckie pokoje i restaurację. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, którego historia sięga początków XIV wieku. Dodatkową atrakcją są piękny park i Muzeum Motoryzacji. Jesteśmy przekonani, że te niezwykłe okoliczności sprawią, że nasz urodzinowy Bal będzie długo pamiętany przez naszych Gości. Podczas Wielkiego Urodzinowego Balu Charytatywnego przewidzieliśmy dla Państwa uroczystą kolację na ciepło, liczne przekąski, pyszne ciasta i soki. Nie zabraknie wina białego, czerwonego oraz innych alkoholi. Z naszego menu będziecie mogli Państwo korzystać bez ograniczeń :) Do zobaczenia! 

 

 

 


Parę wspomnień z I Urodzinowego Balu Charytatywnego 2017r.

 
  
 

Wielki Bal Charytatywny odbędzie się 11 maja 2018 r.

o godzinie 18:30 w Zamku Topacz, koło Wrocławia.

Koszt udziału w Balu Charytatywnym to 250zł /os.

Raiffeisen POLBANK

43 1750 0012 0000 0000 3491 9135

Tytułem wpłaty: Wielki Bal Charytatywny (Imię i Nazwisko)

Wszelkie pytania można kierować pod numer telefonu 
570 818 409 / 694 288 786 
i pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Cząstka Ciebie

address

Ul. Hetmańska 10/1
51-200 Wrocław

mail envalope

info@czastkaciebie.pl

nowa bank2 74 1750 0012 0000 0000 3491 9062
Raiffeisen POLBANK
Informacje

KRS: 0000611851
REGON: 364344476
NIP: 8952079556
PL 74 1750 0012 0000 0000 3491 9062

Fundacja Cząstka Ciebie posiada pozwolenie
na Zbiórkę Publiczną 
2016/3672/OR

Kontakt

Fundacja Cząstka Ciebie
+48 535 007 691
info@czastkaciebie.pl