Fundacja Cząstka Ciebie
Witamy na naszej stronie :)
Pomagając Fundacji
Pomagasz podopiecznym
Fundacja Cząstka Ciebie

logo

 

Pomóż nam pomagać!

Możecie państwo pomagać naszym podopiecznym przez cały rok dokonując dowolnej wpłaty na konto fundacji. 
74 1750 0012 0000 0000 3491 9062

Zobacz, jak możemy Ci Pomóc!

Zaufali nam rodzice dzieci potrzebujących. Dołącz do nich, otwórz własne subkonto w Fundacji i korzystaj ze wsparcia. Pamiętaj - pomagasz własnemu dziecku.

bal2020

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Fundacja Cząstka Ciebie obchodzi wkrótce swoje czwarte urodziny! Z tej okazji pragniemy zaprosić Państwa na kolejny już Bal Charytatywny, który zgodnie z zeszłorocznym założeniem, odbędzie się ponownie w pięknej i eleganckiej oprawie Zamku Topacz. Gwarantujemy Państwu fantastyczną zabawę taneczną, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych, artystycznych atrakcji. Wszystko po to, aby przede wszystkim zebrać fundusze na kosztowną rehabilitację dla naszych podopiecznych. 

Bal może być dla Państwa idealnym miejscem na spotkanie biznesowe - nad salą balową, na antresoli zostanie zaaranżowane miejsce na rozmowy.
Wspaniały prowadzący, kolacja przy dźwiękach zespołu grającego na żywo oraz występy gwiazd umilą Państwu wieczór.
Jak na prawdziwy Bal przystało, będzie wiele muzyki i tańca oraz doznań artystycznych. 

W trakcie Balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki oraz innych interesujących, wartościowych przedmiotów, a dochód z licytacji w całości zostanie przeznaczony na specjalistyczne leczenie Podopiecznych Fundacji Cząstka Ciebie.

 


Wielki Bal Charytatywny odbędzie się 24 kwietnia 2020r.
o godzinie 19:00 w Zamku Topacz, koło Wrocławia.


Koszt udziału w Balu Charytatywnym to 350zł /os.

Zapraszamy do zapisów i zakup biletów.

Raiffeisen POLBANK

 43 1750 0012 0000 0000 3491 9135

 Tytułem wpłaty: Wielki Bal Charytatywny (Imię i Nazwisko)


Wszelkie pytania można kierować pod numer telefonu
694 288 786

 

patronat pat1 part1

 

 

ABY ZOBACZYĆ ATRAKCJE WIECZORU

Wielki Urodzinowy Bal Charytatywny poprowadzi
Paweł Gołębski


pawel golebski

Paweł Gołębski jest gospodarzem wielu programów kulturalnych, publicystycznych, informacyjnych i teleturniejów. Jest prezenterem I dziennikarzem Telewizji Polskiej we Wrocławiu a od 10 lat prowadzi talk-show kulturalny „Wrocław się”. O poranku możemy słuchać jego audycji w Radiu RAM I polskim Radiu RDC.

Jest znany na Dolnym Śląsku jako Prezenter, Konferansjer, a także dziennikarz radiowy i telewizyjny z ponad dziesięcioletnim stażem. Był konferansjerem licznych wydarzeń o bardzo dużym znaczeniu dla naszego regionu. Wystąpił jako Prowadzący i komentator Ceremonii Otwarcia i Zamknięcia Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Był Gospodarzem spotkania z Dalajlamą XIV we Wrocławiu, Ceremonii Meczowych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej na Stadionie Narodowym i Stadionie Wrocław, a także otwarcia nowego Portu Lotniczego we Wrocławiu oraz Miejskiego Sylwestra we Wrocławiu.

www.pawelgolebski.pl

 


Atrakcje wieczoru Wielkiego Balu Charytatywnego


everestGrupa Everest Production powstała dzięki pasji młodych, utalentowanych ludzi. Ich występy prezentują moc i siłę drzemiącą w człowieku, ale jednocześnie grację, delikatność i elastyczność, która cieszy oko i wzbudza emocje od zadowolenia po zachwyt. Artyści występujący na scenie łamią bariery pomiędzy cyrkiem, tańcem i teatrem. Niezwykłe widowiska, w których łączą się akrobatyka, taniec, sztuki walki, iluzja na długo pozostają w pamięci i wywołują dreszczyk emocji. Powietrzna akrobatyka i ruch sceniczny, któremu towarzyszy magiczna muzyka to specjalność Everest Production, które stworzyło i prowadziło szereg projektów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. We wrocławskim w Imparcie mogliśmy podziwiać niesamowite spektakle akrobatycznie, m.in. Trzej Muszkieterowie oraz fascynujący Prometeusz.

 

www.everest-production.eu

 
 

Miejsce Wielkiego Balu Charytatywnego


Zamek Topacz

Historyczny obiekt zamkowy z kompleksem budynków na Dolnym Śląsku, który został zaadaptowany na czterogwiazdkowy hotel oraz centrum konferencyjne. Luksusowy kompleks posiada cztery sale konferencyjne i bankietowe oraz eleganckie pokoje i restaurację. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, którego historia sięga początków XIV wieku. Dodatkową atrakcją są piękny park i Muzeum Motoryzacji. Jesteśmy przekonani, że te niezwykłe okoliczności sprawią, że nasz urodzinowy Bal będzie długo pamiętany przez naszych Gości. Podczas Wielkiego Urodzinowego Balu Charytatywnego przewidzieliśmy dla Państwa uroczystą kolację na ciepło, liczne przekąski, pyszne ciasta i soki. Nie zabraknie wina białego, czerwonego oraz innych alkoholi. Z naszego menu będziecie mogli Państwo korzystać bez ograniczeń :) Do zobaczenia! 

 

 

  


Parę wspomnień z I Urodzinowego Balu Charytatywnego 2017r.

 

 
Parę wspomnień z II Urodzinowego Balu Charytatywnego 2018r.

  

Fundacja Cząstka Ciebie

address

Ul. Hetmańska 10/1
51-200 Wrocław

mail envalope

info@czastkaciebie.pl

nowa bank2 74 1750 0012 0000 0000 3491 9062
Raiffeisen POLBANK
Informacje

KRS: 0000611851
REGON: 364344476
NIP: 8952079556
PL 74 1750 0012 0000 0000 3491 9062

Fundacja Cząstka Ciebie posiada pozwolenie
na Zbiórkę Publiczną 
2016/3672/OR

Kontakt

Fundacja Cząstka Ciebie
+48 535 007 691
info@czastkaciebie.pl