Fundacja Cząstka Ciebie
Witamy na naszej stronie :)
Pomagając Fundacji
Pomagasz podopiecznym
Fundacja Cząstka Ciebie

logo

 

Pomóż nam pomagać!

Możecie państwo pomagać naszym podopiecznym przez cały rok dokonując dowolnej wpłaty na konto fundacji. 
74 1750 0012 0000 0000 3491 9062

Zobacz, jak możemy Ci Pomóc!

Zaufali nam rodzice dzieci potrzebujących. Dołącz do nich, otwórz własne subkonto w Fundacji i korzystaj ze wsparcia. Pamiętaj - pomagasz własnemu dziecku.

Szanowni Państwo,
Fundacja Cząstka Ciebie Świętuje Swoje Pierwsze Urodziny!  Z tej okazji serdecznie zapraszamy Państwa na Wielki Bal Charytatywny! Gwarantujemy Państwu fantastyczną zabawę taneczną, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych, artystycznych atrakcji. Wszystko po to, aby przede wszystkim zebrać fundusze na kosztowną rehabilitację dla naszych podopiecznych m.in dla Małgosi, która urodziła się zbyt wcześnie
i wymaga specjalistycznej opieki, Dawida ze stwierdzonym autyzmem, niewidomego Norbercika i Tymka, który urodził się z małogłowiem
.

Bal może być dla Państwa również idealnym miejscem na spotkanie biznesowe - nad salą balową, na antresoli zostanie zaaranżowane miejsce na tzw. wymianę kontaktów.

Bal poprowadzi Dariusz "Macoch" Raczycki. Tego wieczoru o oprawę muzyczną zadbają: Girls On Fire, Tomasz Motyka oraz zespół The Black. Kolejną atrakcją wieczoru będzie występ Tetiany Galitsyny, artystki, która tworzy niezwykłe, zachwycające piaskowe animacje. W trakcie balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki oraz innych interesujących, wartościowych przedmiotów, a dochód z licytacji w całości zostanie przeznaczony na specjalistyczne leczenie podopiecznych Fundacji Cząstka Ciebie.

 

 Wielki Bal Charytatywny odbędzie się 28 kwietnia 2017 r.

o godzinie 19:00 w Zamku Topacz, koło Wrocławia.

Koszt udziału w Balu Charytatywnym to 250zł /os.

Wszelkie pytania można kierować pod numer telefonu 
535 007 693 / 694 288 786 
i pod adres mailowy 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wielki Bal Charytatywny poprowadzi


 Dariusz "Macoch" Raczycki pochodzi z Głogowa jednak od 25 lat mieszka we Wrocławiu. Jest muzykiem, tancerzem, piosenkarzem, konferansjerem. Z wykształcenia jest tancerzem klasycznym, tworzy choreografie dla widowisk scenicznych, eventów etc. Z występami jeździ po Europie i świecie. Od ponad 10 lat prowadzi jedną z największych imprez w Polsce, którą wymyślił Leszek Cichoński. To również z nim kojarzy się dziś Gitarowy Rekord Guinnessa. Współtworzy WrocDance - Wrocławski Festiwal TańcaŁykend PROMO Festiwal. Działa jako Agencja Artystyczna "Show Time" Dariusz "Macoch" Raczycki.

 


O oprawę muzyczną tego wieczoru zadba zespół The Black


Zespół został założony przez dwóch wrocławskich muzyków koncertujących po całymświecie. Od samego początku cieszył się dużym powodzeniem grając dla coraz większej widowni oraz pokazujac sie cyklicznie we Wrocławskich pubach takich jak Pod Papugami, Guinness, Jazzda, PRL, Gospoda Wrocławska, Piwnica Świdnicka, Związki Twórcze. Muzycy czują się dobrze w różnych gatunkach muzycznych począwszy od rock'a, pop'u, acid jazz'u, blues'a, country a skończywszy na muzyce autorskiej. Duża energia bijąca ze sceny oraz swoboda muzyków podczas koncertów zawsze pozostawia na długo niezapomniane wrażenia wśród słuchaczy.

 


Atrakcje wieczoru Wielkiego Balu Charytatywnego


 Tetiana Galitsyna

Zwyciężczyni programu „Mam Talent” w Polsce która zaprezentuje swoje niezwykłe umiejętności malowania
w piasku. Artystka tworzy niezwykłe, zachwycające
i wzruszające do łez historie na oczach widzów. Jest to sztuka tworzenia całych historii przy malowaniu piaskiem, gdzie powstają wręcz żywe animacje wychodzące z obrazów na oczach publiczności. Animacje tworzone są od pojedynczych elementów do pełnych scen.

 

 

Tomasz Motyka
 

Urodzony 20 lat po II Wojnie Światowej we Wrocławiu.
Od małego związany z muzyką. W czasach liceum założył
z kolegami swój pierwszy zespół "OBŁĘD". W 2009 roku wziął udział w Festiwalu Piosenki Miłosnej, gdzie zajął 2 miejsce. W 2014 roku dostał propozycję prowadzenia programu muzycznego w Dolnośląskim Radiu, potem w Radiu Dolny Śląsk pt. "Gorączka Nocy - czyli Hity Motyk" Prowadząc audycje nadal tworzył muzykę. Przez rok był związany z Teatrem Edukacji, z poznanymi tam ludźmi założył zespół "LICHY KOŃ". Dziś nadal tworzy muzykę, ale też prowadzi imprezy jako DJ
i konferansjer.

 

 

 

Girls on Fire

Girls on Fire to trzy wokalistki, finalistki 3. edycji „X Factora”.
W trakcie programu udało się zespołowi zdobyć sympatię i głosy tysięcy widzów, dzięki którym ostatecznie zajęły 1. miejsce wśród zespołów oraz 5. miejsce w klasyfikacji ogólnej. 8 marca 2017 roku Girls on Fire wydały swój pierwszy album „Siła Kobiet”. Tytułowy utwór stał się hymnem Międzynarodowego Strajku Kobiet (zorganizowanego w dniu premiery płyty), o czym szeroko pisała m.in. Gazeta Wyborcza (wywiad numeru oraz okładka). Sam album zebrał wiele pozytywnych recenzji: Piotr Metz osobiście dołączył krążek do Trójkowej playlisty, Marek Sierocki wyraził się z uznaniem o tytułowym utworze, a Radio Wrocław tuż po premierze ogłosiło album płytą tygodnia, obejmując go swoim patronatem. Zespół zagrał koncert live w Polskim Radio Czwórka. Wokalistki odwiedziły też programy śniadaniowe m.in Pytanie na Śniadanie, opowiadając o samodzielnym wydaniu płyty bez pomocy wytwórni, managera i za własne uzbierane na koncertach pieniądze. Zespól zagrał sylwestrowy koncert 2016 na Rynku we Wrocławiu, który transmitowała WP.


Miejsce Wielkiego Balu Charytatywnego


 

Zamek Topacz to historyczny obiekt zamkowy z kompleksem budynków na Dolnym Śląsku, który został zaadaptowany na czterogwiazdkowy hotel oraz centrum konferencyjne. Luksusowy kompleks posiada 4 sale konferencyjne i bankietowe oraz eleganckie pokoje i restaurację. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, którego historia sięga początków XIV wieku. Dodatkową atrakcją są piękny park i Muzeum Motoryzacji. Jesteśmy przekonani, że te niezwykłe okoliczności sprawią, że nasz urodzinowy Bal będzie długo pamiętany przez naszych Gości.

 

 


Zakup biletów

Raiffeisen POLBANK

43 1750 0012 0000 0000 3491 9135

Tytułem wpłaty: Wielki Bal Charytatywny (Imię i Nazwisko)

 

 

 

Fundacja Cząstka Ciebie

address

Ul. Hetmańska 10/1
51-200 Wrocław

mail envalope

info@czastkaciebie.pl

nowa bank2 74 1750 0012 0000 0000 3491 9062
Raiffeisen POLBANK
Informacje

KRS: 0000611851
REGON: 364344476
NIP: 8952079556
PL 74 1750 0012 0000 0000 3491 9062

Fundacja Cząstka Ciebie posiada pozwolenie
na Zbiórkę Publiczną 
2016/3672/OR

Kontakt

Fundacja Cząstka Ciebie
+48 535 007 691
info@czastkaciebie.pl